Ana Sayfa > Su Jeti

                                      

MAV─░JET / SU JET─░                            

MAV─░JET Maviform firmas─▒na ait %100 yerli bir Türk sujeti markas─▒d─▒r.
Üretimi bugüne kadar ülkemizde yap─▒lmam─▒┼č olan sujeti yüksek bas─▒nç pompas─▒, bütün ekipman ve yedek parçalar─▒ ile Bursa'daki fabrikam─▒zda üretilmektedir. Mavijet sujetinin Türkiye'de üretilmeye ba┼člamas─▒; kullan─▒c─▒ya yedek parça ve servis konusunda büyük avantajlar sa─člamaktad─▒r.Zengin yedek parça stoklar─▒na sahip olan firmam─▒z kargo süresi kadar kullan─▒c─▒ya yedek parça termini vermektedir.

Kal─▒nl─▒klar─▒ 0.1 mm`den 200 mm`ye kadar sert veya yumu┼čak tüm materyallere, farkl─▒ çaplar aras─▒nda su veya su-abrasiv kar─▒┼č─▒m─▒n─▒n çok yüksek h─▒zla ve yüksek bir bas─▒nçla ( bar ) malzeme üzerine püskürtürek su ile gerçekle┼čen bir kesme i┼člemi uygulan─▒r.

Mavijet'in piyasada tercih edilmesindeki en önemli faktörlerden biri de firmam─▒z─▒n yedek parça ve servis hizmetini en iyi ┼čekilde verebilmesidir. Bir ar─▒za halinde sipari┼č edilen yedek parça kargo ile Türkiye'nin her yerine sadece 1 günde teslim edilebilmektedir.

Teknik servis ekibimizin müdahale etmesi gereken durumlarda da durum farkl─▒ de─čildir. Mü┼čterilerimizin ihtiyaçlar─▒ do─črultusunda stoklar─▒m─▒zda yeterli miktarda yedek parça bulundurmak mü┼čteri memnuniyetini en önemli ilkesi haline getirmi┼č olan firmam─▒z için en önemli esast─▒r.

Maviform Metal Sanayi ve Ticaret Limited ┼×irketi

Adres: Alaaddinbey Mah. ─░zmiryolu Cad. No:305-J Nilüfer / BURSA / TÜRK─░YE

Tel:     +90 224 482 40 21

Fax:    +90 224 482 40 22

Gsm:   +90 532 494 62 13

Email: mustafaozkan@maviformmetal.com.tr

 

 

www.ikincinesil.com    www.akaygam.com   www.hypertherm.com  www.best.com.tr     www.caksanmakina.com

 
 
 
Faze Web Ltd.